Jednorožci v literatuře- trilogie Poselství jednorožců

14. srpna 2009 v 12:48 | Fantastyana |  Jednorožci


Jednorožci v literatuře:
Trilogii Poselství jednorožců napsala nadějná, česká spisovatelka Michaela Burdová.


První díl: Strážci dobra
Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců!Jednorožci jsou ztělesněním dobra, a dokud drží pohromadě, nemá zlo šanci zmocnit se vlády. Jeden z jednorožců se však ztratí a dobro je narušeno. Černý čaroděj chce ovládnout celou Lilandgarii. Vypouští z temnoty odporné nestvůry a snaží se najít ztraceného jednorožce, aby zničil dobro jednou provždy a osvobodil z hlubin temnot nejmocnějšího démona všech věků a světů. Do Lilandgarie se proto vracejí elfové, aby pomohli zachránit dobro a opět nastolit rovnováhu světa.
Druhý díl: Zrádné hory Dragor
Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! I když elfská princezna našla ztraceného postvátného jednorožce, její cesta ještě zdaleka nekončí. Musí se s jednorožcem dostat přes zrádné hory Dragor, kde vládnou draci, aby ho mohla vrátit k jeho druhům. Avšak její přítel Veragorn před ní a přáteli něco skrývá. Tajemství, které může ohrozit soudržnost celé družiny. Království mezitím musí čelit blížící se válce s Černým čarodějem, jehož ohromná armáda se chystá zničit celou zemi. Jediná záchrana teď možná leží v rukou nevyzpytatelných draků.
Díl třetí (poslední): Záchrana Lilandgarie
Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Boj o záchranu Lilagardie vrcholí! Elfí družina cestuje Tmavým lesem ke Stříbrnému jezeru, kde se má setkat s Aranis a Veraginem, který konečně svým přátelům odhalil své tajemství. Královna Kasandra na hradě Santiel čelí novým hrozbám. Válka je sice zažehnána, ale zdaleka není vyhráno. Podaří se království zachránit a nastolit opět rovnováhu světa?


Životopis Michaeli Burdové:
jméno: Micaela Burdová
narození: 8. 9. 1989
bydliště: Sedlčany
oblíbená barva: černá, rudá, fialová
oblíbený žánr: fantasty a horory
je vegetarián

více se toho dozvíte na stránkách: http://michaelaburdova.wgz.cz/zivotopis, kde má spisovatelka celý životopis


 


Anketa

Četl\a jsi Poselství jednorožců?

Ano
Ne
Ne, ale přemýšlím o tom

Komentáře

1 Simona | Web | 21. srpna 2009 v 20:43 | Reagovat

Nejlepší byl druhej díl,v ten se nestalo moc katastrof!;))))))))))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama