Únor 2010


Moje zvířátka

20. února 2010 v 15:03 | Fantastyana

 Veragin                  Eragon           Aranis         Reyen
      
      Sir                 Anomis            Akira

Posvátná noc

11. února 2010 v 15:59 | Fantastyana |  Povídky
Soumrak pozvolna padal na Tajemný les. Začínala Ärdes - posvátná noc všech bytostí. Uprostřed mýtiny založil kouzlem vysoký elf jménem Derdos velký oheň, který prosvěcoval okolní temnotu nastávající noci jasným světlem. Z hloubi lesa nyní vyšly další postavy zahalené v kápích, avšak podle držení těla šlo vidět, že jsou to elfové. Žádný tvor se nepohyboval takto elegantně jako právě tato vznešená rasa. Ještě předtím než se noc definitivně chopila žezla, se na mýtině shromáždilo alespoň několik desítek elfů.
Hvězdy na temné obloze svítily na dění pod sebou. Když se všichni sešli, tak se začaly

z různých koutů lesa slétávat stříbrná světla, která splynula v jeden tvar. Nabíral rysy dívky. Až byla proměna dokonána. Mladá dívka se špičatýma ušima v modrých dlouhých šatech přiložila ke rtům flétnu a začala hrát tklivou melodii. Každý tvor v lese zůstal stát a naslouchal jí. Melodie přinášela radost a štěstí i do těch nejzatvrzelejších srdcí. I staré stromy natahovaly své větve směrem k mýtině.
Pouze v Posvátnou noc nemohl žádný člověk ublížit ani jednomu zvířeti nebo stromu v Tajemném lese.
A čarovný zvuk flétny také otevíral cesty k pokladům, nikdo kromě elfů to však nevěděl, a tak starodávné poklady budou další staletí ležet ve svých úkrytech.
A mocná flétnistka bude hrát dál, až do prvního slunečního paprsku, aniž by jí došel dech. Když dohraje, zase se rozplyne a objeví se až za staletí…..

Omluva pro Sbé

6. února 2010 v 15:27 | Fantastyana
Před týdnem jsem zveřejnila článek, kde měly být diplomy pro Sbé, ale diplomky se bohužel nekonaly a já jsem byla nemocná a tak jsem to nemohla opravit, tímto to doufám Sb vynahradím.

Diplom pro Laky
Pro Afro


Pro Elvičku
Pro Tajemný svět